Sebat Haber | 'Haber Sizsiniz'
Son Dakika
HDP’den Milletvekili Salih Cora'ya alenen tehdit MHP'DE Cumhur İttifakı Birlikteliği AKÇAABAT SAHİL PARK YENİLENİYOR YAŞAM TECRÜBELERİMİZİ GENÇLERLE PAYLAŞIYORUZ Ortahisar zabıtası marketlere ceza yağdırdı! Sabah Erken Kalkan Deniz DOLDURUYOR! Hüseyin Örs’ten Sevindirici Haber AKÇAABAT’TA BİLARDO TURNUVASI BAŞLADI BÜYÜK ŞEHİR'DEN ULAŞIMA ZAM Akçaabat'ta Kapatılan Yol İçin Çözüm istiyorlar... Trabzon Üniversitesi İstanbul İnsan Kaynakları Forumu'na Katıldı BÜYÜKŞEHİR ÇALIŞANLARINA SAĞLIK İNDİRİMİ UYGULANACAK Meclis’te Yumruklar Havada Uçuştu: Hüseyin Örs Hastaneye Kaldırıldı Başkan Altıntepe'den Bir Müjde Daha Beşikdüzü'nde Teleferik polemiği SERMAYEYE DEĞİL EMEKÇİYE BÜTÇE Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü eğitimlerine bir yenisini daha ekledi Turizmin Gözdesi Akçaabat Ortamahalle Verim Ve Kaliteyi Artırmak İçin Akçaabat Ziraat Odasından Üreticilere Fındıkta Budama Eğitimi Toplumsal Sorunlarımız “Kızılcık Şerbeti Dizisi Üzerine”
Akçaabat'ta Kapatılan Yol İçin Çözüm istiyorlar...
Akçaabat'ta Kapatılan Yol İçin Çözüm istiyorlar...
 
Verim Ve Kaliteyi Artırmak İçin Akçaabat Ziraat Odasından Üreticilere Fındıkta Budama Eğitimi
Verim Ve Kaliteyi Artırmak İçin Akçaabat Ziraat Odasından Üreticilere Fındıkta Budama Eğitimi
 
ALP özel eğitimden kalplere dokunuş
ALP özel eğitimden kalplere dokunuş
Kurulu haberleri
 
BÜYÜKŞEHİR ÇALIŞANLARINA SAĞLIK İNDİRİMİ UYGULANACAK
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SAĞLIK KURULUŞLARI İLE ANLAŞMA YAPTI
7 Aralık 2022 Çarşamba 16:35

 
İhtisaslaşma kapsamına alınan üniversiteler Kastamonu’da buluştu
Bartın Üniversitesi (BARÜ) Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, Yükseköğretim Kurulunun (YÖK) ‘Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşma Projesi’ kapsamında gerçekleştirilen toplantıya katıldı.
5 Aralık 2022 Pazartesi 17:28

 
KÜLTÜR ARAŞTIRMA KURULU TOPLANDI
Akçaabat Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu, aylık toplantılarına devam ediyor.
3 Aralık 2022 Cumartesi 16:35

 
TİSKİ GENEL KURULU TAMAMLANDI
TİSKİ 2022 Yılı 2. Olağan Genel Kurulu Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu yönetiminde gerçekleştirilen son oturumla tamamlandı.
30 Kasım 2022 Çarşamba 17:27

 
Köksal Toptan: “Bartın Üniversitesinde iftihar duyulacak çalışmalar yapılıyor”
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) 23. Dönem Meclis Başkanı Köksal Toptan, Bartın Üniversitesini (BARÜ) ziyaret etti.
25 Kasım 2022 Cuma 09:36

 
TTSO’da İsviçre ile işbirliği olanakları görüşüldü
İsviçre’nin Türkiye Büyükelçisi Jean Daniel Ruch ve İstanbul Başkonsolosu Julien Thöni, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nı (TTSO) ziyaret ederek Başkan Erkut Çelebi ve yönetim kurulu üyeleriyle görüştü.
17 Kasım 2022 Perşembe 19:19

 
BEKİR AKTÜRK’ÜN İDDİALARINA TİSKİ’DEN CEVAP GELDİ
Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı, Soğuksu Mahallesi Muhtarı Bekir Aktürk’ün basın yayın kuruluşlarında yer bulan ve TİSKİ Genel Müdürlüğünü hedef alan açıklamalarına cevap vermek gereği hâsıl olmuştur.
16 Kasım 2022 Çarşamba 15:55

 
AK Parti’den Başkan Çelebi’ye tebrik ziyaretleri
AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu ve AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Erkut Çelebi ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
11 Kasım 2022 Cuma 09:07

 
TTSO heyetinden Başkan Genç’e ziyaret
Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, meclis başkanlık divanı ve yönetim kurulu üyeleri, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’i ziyaret etti.
8 Kasım 2022 Salı 18:27

 
TTSO heyeti Başkan Zorluoğlu’nu ziyaret etti
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Meclis Başkanı M. Şadan Eren, TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, meclis başkanlık divanı ve yönetim kurulu üyeleri, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nu ziyaret etti.
4 Kasım 2022 Cuma 18:56

 
BARÜ 5. Ar-Ge Proje Pazarında önemli isimler katılımcılarla buluştu
Bartın Üniversitesinin (BARÜ) bilim ve teknoloji tutkunlarını bir araya getirdiği 5. Ar-Ge Proje Pazarında Türkiye’nin önemli kurum ve kuruluşlarından isimler seminerlerde katılımcılarla buluştu.
4 Kasım 2022 Cuma 17:29

 
TTSO'da yeni yönetim kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi
TTSO Başkanı Erkut Çelebi, yeni görev döneminin tüm yönetim kurulu üyelerine hayırlı olmasını dileyerek, "Şehrimizi, bölgemizi ve ülkemizi ileriye taşımak için elbirliğiyle çalışacağız" dedi.
4 Kasım 2022 Cuma 11:19

 
MHP Listesinde Kimler Var?
MHP Akçaabat İlçe Başkanlığına atanması yapılan Özcan Ergün yönetim kurulu listesini açıkladı.
27 Ekim 2022 Perşembe 22:31

 
BARܒde “Peygamber Efendimizin İnsan Kazanma Yöntemleri” anlatıldı
Bartın Üniversitesi (BARÜ) tarafından düzenlenen konferansta Din İşleri Yüksek Kurulu Üyesi Prof. Dr. Enbiya Yıldırım tarafından “Peygamber Efendimizin İnsan Kazanma Yöntemleri” başlıklı konuşma yapıldı.
24 Ekim 2022 Pazartesi 16:45

 
GIDAYA ERİŞİM İNSAN HAKKIDIR. KİMSE GERİDE KALMAMALI !...
Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü (FAO)`nun kuruluş günü olan 16 Ekim, "Dünya Gıda Günü" olarak kutlanmaktadır.
14 Ekim 2022 Cuma 19:48

 
Çebi: Erdoğan dışında kimse yapamazdı
Öz Sağlık İş Sendikası Trabzon Şubesi 1.Olağan Genel Kurulunda konuşan AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi, sağlık çalışanlarının özlük haklarının sağlanmasında AK Parti iktidarının tüm imkanları seferber ettiğini söyleyerek “taşeron işçiliğin ortadan kaldırılması ve 1 milyona yakın emekçinin kamuda daimi işçi olarak istihdam edilmesini Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan dışında kimse yapamazdı.” dedi.
14 Ekim 2022 Cuma 19:24

 
Erbaşaran Yeniden Başkan
ÖZ Sağlık-İş Sendikası Trabzon Şubesinin 1. Olağan Genel Kurulunda Akçaabatlı Engin Erbaşaran devam dedi.
14 Ekim 2022 Cuma 17:56

 
TÜGVA'DAN ÖZGÜNEŞ'E ZİYARET
TÜGVA Akçaabat temsilcisi Emrullah Şahin ile iş insanı Sezer Topçu Özgüneş A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Halis Güneş'i ziyaret ettiler.
12 Ekim 2022 Çarşamba 17:19

 
"TRABZON’DA SÜPER MEYVE ARONYA İÇİN KURUMLAR EL ELE"
Akçaabat Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Hikmet EYÜPOĞLU üreticilerin doğduğu yerde doyması için var gücüyle çalışıyor.
12 Ekim 2022 Çarşamba 16:26

 
Başkan Kantarcı güven tazeledi
Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Doğu Karadeniz Yöre Temsil Kurulu Başkanı Hasan Volkan Kantarcı güven tazeledi.
8 Ekim 2022 Cumartesi 12:22

 
Cumhurbaşkanı Erdoğan o ismi Trabzon'a atadı
Bazı bakanlık, kurum ve kuruluşlara ilişkin atama ve görevden alma kararları, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
8 Ekim 2022 Cumartesi 12:19

 
KTÜ REKTÖRÜNE ANLAMLI ZİYARET
Akçaabat Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Hikmet EYÜPOĞLU, Akçaabat Ziraat Odası Genel Sekreteri Ziraat Mühendisi Veysel BAKİ, Akçaabat Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Orman Mühendisi Dr. Yavuz Okunur KOCAMANOĞLU ve Salih BEŞLİ , Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Rektörü Sn. Prof. Dr. Hamdullah ÇUVALCI’yı makamında ziyaret ettiler.
5 Ekim 2022 Çarşamba 16:16

 
KÜLTÜR ARAŞTIRMA KURULU TOPLANDI
Akçaabat Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu, aylık toplantılarına devam ediyor.
30 Eylül 2022 Cuma 18:53

 
Sivil Toplum Kuruluşları Bir Arada
Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Akçaabat’taki Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanlarıyla bir araya gelerek ilçe hakkında istişare toplantısı gerçekleştirdi.
20 Eylül 2022 Salı 17:28

 
Trabzonlu O İsim TFF Dış İlişkiler İcra Kurulu'na seçildi
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu, Dış İlişkiler İcra Kurulu'nu belirledi.
13 Eylül 2022 Salı 16:15

 
Başkan Hacısalihoğlu’ndan 99.Yıl Mesajı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu partisinin 99.kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
9 Eylül 2022 Cuma 17:29

 
Cumhuriyet Halk Partisi 99 yaşında.
Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet Halk Partisi’nin 99’uncu kuruluş yıldönümü Meydan parkında düzenlenen çelenk sunma töreni ile gerçekleştirildi.
9 Eylül 2022 Cuma 10:00

 
Salih Cora'dan Sebat Gençlikspor'a Ziyaret
Ak Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora Bey ve Akçaabat Ak Parti Akçaabat İlçe Başkanı A.Hüseyin Altıntepe ve Yönetim Kurulu Üyeleri Salih Cora'dan Sebat Gençlikspor Kulübünü Ziyaret Etti.
7 Eylül 2022 Çarşamba 18:00

 
Akçaabat İçin Yeşil Altın Fındıkta Hasat Heyecanı
Akçaabat Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Hikmet Eyüboğlu 2022 yılı Karadeniz Bölgesinin Yeşil Altını olan fındık hasadı için açıklamalarda bulundular.
16 Ağustos 2022 Salı 15:38

 
GÜNEŞ İŞ DÜNYASINI AĞIRLADI
Türkiye’nin iş dünyasının önde gelen temsilcilerinden İstanbul’dan Renksan Group Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Göktepe, Afyon’dan Çağlayan Ambalaj ve Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Çağlayan ve Gaziantep’ten iş insanı Ali Durmuş, Trabzon’u ziyaret ettiler.
6 Ağustos 2022 Cumartesi 15:45

 
BARÜ, “Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2022”de öğrencilerle buluşuyor
Bartın Üniversitesi (BARÜ), Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından düzenlenen “Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2022”de ülkemizin 81 ilinden aday öğrencilerle bir araya geliyor.
1 Ağustos 2022 Pazartesi 18:32

 
Türk-İş 70’inci Kuruluş Yıldönümünü kutluyor.
Türk-İş Trabzon İl Temsilcisi ve Yol-İş Sendikası Trabzon 1 No.lu Şube Başkanı Gökhan GEDİKLİ Türk-İş’in kuruluşunun 70. yıldönümü dolayısıyla Türk-İş’e bağlı Şube Başkanları ile birlikte Trabzon Gazeteciler Cemiyeti’nde basın açıklaması yaptı.
27 Temmuz 2022 Çarşamba 16:31

 
15 Temmuz Demokrasi Şehidimiz Samet Uslu’nun mezarını ziyaret ederek kabri başında Kur’an okuyarak dualar edildi.
AK Parti Akçaabat İlçe Teşkilatı, İlçe Başkanı Ahmet Hüseyin Altıntepe ve Yönetim kurulu üyeleriyle 15 Temmuz Demokrasi Şehidimiz Akçaabatlı Samet Uslu’nun mezarını ziyaret ederek kabri başında Kur’an okuyarak dua etti.
15 Temmuz 2022 Cuma 19:25

 
AKÇAABAT ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞINDAN “KÜRESEL ISINMANIN İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ ve TARIMA ETKİSİ “ KONULU EĞİTİM VERİLDİ
Akçaabat Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Hikmet EYÜPOĞLU “Küresel ısınma ve iklim değişikliğinin tarımsal üretimde etkileri” konusunda üreticileri bilgilendirmek için yapılan eğitim hakkında açıklamalarda bulundular
4 Temmuz 2022 Pazartesi 17:46

 
Sebat gençlikspor Kulübü birlik beraberlik gecesi düzenledi.
Akçaabat Sebat gençlik spor futbol kulübü başkan ve yönetim kurulu üyeleri birlik ve beraberlik gecesi adı altında yemekli toplantı düzenledi.
27 Haziran 2022 Pazartesi 21:14

 
BARܒde binlerce öğrenci mezun olmanın gururunu yaşadı
Bartın Üniversitesi (BARÜ) kuruluşunun 14’üncü yılında 3 bin 990 lisans ve önlisans öğrencisini görkemli törenlerle mezun etti.
25 Haziran 2022 Cumartesi 16:16

 
İl Başkanı Mumcu Sivil Toplum Kuruluşlarının Kadın Temsilcileriyle Buluştu
AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu Trabzon’da faaliyetlerine devam eden Sivil Toplum Kuruluşlarının Kadın Temsilcileriyle bir araya geldi.
23 Haziran 2022 Perşembe 18:32

 
İyi parti yönetimi sahil parkta biraya geldi
İyi Parti Akçaabat yönetim kurulu üyeleri sahil parkta kahvaltılı toplantı düzenledi. Toplantıya İyi Parti Trabzon milletvekili Hüseyin Örs’te katıldı
20 Haziran 2022 Pazartesi 16:31

 
Başkan Gökhan Gedikli, güven tazeledi.
Yol-iş Sendikası Trabzon 1 No.lu Şubesi’nin 12.Olağan Genel Kurulu Türk-İş Mali Sekreteri, Yol-iş Sendikası Genel Başkanı Ramazan Ağar ve Genel Merkez Yöneticilerinin katılımı ile yapıldı.
6 Haziran 2022 Pazartesi 17:51

 
CHP’li Ahmet Kaya: “Çarşıbaşılı Balıkçılarımızın Avlanma Alanlarına Dokunmayın”
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, TBMM Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada avlanma alanlarına kafes kurulması planlanan Çarşıbaşılı balıkçıların yaşadıkları sıkıntıya dikkat çekerek, “Balıkçılarımızın avlanma alanlarına dokunmayın. Geçimini balıkçılıktan sağlayan yaklaşık 600 ailenin ekmeğiyle oynamayın.” dedi.
1 Haziran 2022 Çarşamba 15:50

 
Dernek Başkanı Cemal Yıldız'dan Basın Bildirisi
Enveriye Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Yıldız Ahlaki Dejenerasyon ile ilgili basın bildirisi yayınladı.
31 Mayıs 2022 Salı 16:33

 
Trabzon Üniversitesi YÖK’ün “Büyük Veri Projesi”nde Pilot Üniversite Seçildi
Trabzon Üniversitesi (TRÜ) Rektörü Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu, Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar başkanlığında düzenlenen “Büyük Veri Projesi” toplantısına katıldı.
31 Mayıs 2022 Salı 16:05

 
TİSKİ GENEL KURULU BAŞLADI
TİSKİ 2022 yılı 1. Olağan Genel Kurulu Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman başkanlığında gerçekleştirildi
30 Mayıs 2022 Pazartesi 15:51

 
TESOB’da Metin Kara Yeniden Başkanlığa Seçildi
Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nin 2022 yılı Olağan Genel Kurulu’nda gerçekleştirilen seçimlerde tek aday olan Metin Kara yeniden başkanlığa seçildi.
10 Mayıs 2022 Salı 00:06

 
AKÇAABAT MESAJ VERDİ "MUTLULUĞA KURŞUN SIKMA"
Akçaabat’ta Sivil Toplum kuruluşları, Akçaabat Belediyesi önü Atatürk Parkı’nda basın açılaması yaptılar.
28 Nisan 2022 Perşembe 20:01

 
Bartın Üniversitesi, Dünyanın en iyi üniversiteleri arasındaki yerini aldı
Bartın Üniversitesi, dünyanın saygın sıralama kuruluşlarından Times Higher Education (THE) 2022 Impact Ranking (Etki Sıralaması) listesine başarılı bir giriş yaparak “Bilinçli Üretim ve Tüketim” alanında ilk 200’de yer aldı.
28 Nisan 2022 Perşembe 12:04

 
Başkan Zorluoğlu’ndan 23 Nisan Mesajı
Başkan Zorluoğlu’ndan 23 Nisan MesajıTrabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşunun 102’nci yıl dönümü dolayısıyla tebrik mesajı yayımladı.
23 Nisan 2022 Cumartesi 15:03

 
BAŞKAN ZORLUOĞLU’NDAN 23 NİSAN MESAJI
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşunun 102’nci yıl dönümü dolayısıyla tebrik mesajı yayımladı.
22 Nisan 2022 Cuma 12:21

 
Yeşilay’dan Trabzon Üniversitesi Rektörüne Ziyaret
Türkiye Yeşilay Cemiyeti Doğu Karadeniz Bölge Koordinatörü Köksal Boz, Yeşilay Trabzon Şube Başkanı Av.Işıl Demir Güner, Yönetim Kurulu Üyeleri Fevzi Baytar ve Fatma Zehra Aydın ile birlikte Trabzon Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu’yu ziyaret etti.
14 Nisan 2022 Perşembe 09:54

 
HALİS GÜNEŞ POLİS HAFTASINI KUTLADI
İş İnsanı Halis Güneş Emniyet Teşkilatımızın kuruluşunun 177.yılını kutladı.
10 Nisan 2022 Pazar 16:50

 
AKÇAABAT’TA POLİS HAFTASI KUTLANDI
Türk Polis Teşkilatı'nın 177. kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Akçaabat Atatürk Park’ında çelenk sunma töreni düzenlendi.
10 Nisan 2022 Pazar 16:17

 
“Bağımlılıkla Mücadele” konusunda seminer verildi
Bartın Üniversitesinde gerçekleştirilen seminerde Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı ve Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan tarafından “Bağımlılıkla Mücadele” konusunda bilgiler verildi.
9 Nisan 2022 Cumartesi 10:31

 
Başkan Gedikli'dan Kutlama Mesajı
Başkan Gedikli, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı
6 Nisan 2022 Çarşamba 10:57

 
AKÇAABAT’TA TURNUVA SONA ERDİ ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU
Akçaabat Belediyesi Tarafından ilçedeki kamu kurum ve kuruluşları arasındaki iletişimi güçlendirmek amacıyla organize edilen Kurumlar Arası Futbol Turnuvası’nın ödül töreni Söğütlü Spor Park Söğütlü Halı Sahada yapıldı.
2 Nisan 2022 Cumartesi 14:43

 
ZİRAAT MÜHENDİSLERİ TRABZONLU BAŞKAN İLE YENİDEN YOLA DEVAM DEDİ
TMMOB Ziraat Mühendisleri Odasının 19-20 Mart 2022 tarihinde Ankara’da yapılan 48. Olağan Genel Kurulunda Trabzonlu Baki Remzi SUİÇMEZ yeniden genel başkanlığa seçilmiştir.
24 Mart 2022 Perşembe 18:01

 
“Yükseköğretimde Kalite Güvencesi Sistemi ve Öğrenci Katılımı” semineri gerçekleştirildi
Bartın Üniversitesinde Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) Öğrenci Komisyonu üyelerinin katılımıyla “Yükseköğretimde Kalite Güvencesi Sistemi ve Öğrenci Katılımı” semineri gerçekleştirildi.
22 Mart 2022 Salı 20:10

 
Başkan Kara’dan esnaf odalarına ziyaret
Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) Başkanı Metin Kara, beraberinde TESOB yönetim kurulu üyeleri Ekrem Yılmaz ve Turan Kaynar’la birlikte Trabzon’un bazı ilçelerindeki esnaf ve sanatkâr odalarını ziyaret etti, esnafın talepleri ve çözüm önerileriyle ilgili görüş alışverişinde bulundu.
19 Mart 2022 Cumartesi 20:28

 
AKÇAABAT’TA KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI
Akçaabat Belediyesi tarafından kamu kurum ve kuruluşları arasındaki iletişimi güçlendirmek için organize edilen ‘Kurumlar Arası Futbol Turnuvası’ başladı.
11 Mart 2022 Cuma 18:04

 
TRÜ AÇIK ERİŞİMLİ YAYIN ORANINDA ÜÇÜNCÜ SIRADA
Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından Türkiye’deki 193 üniversitenin genel değerlendirmesinin yapıldığı, “Üniversite İzleme ve Değerlendirme Genel Raporu 2021” yayınlandı.
19 Şubat 2022 Cumartesi 17:20

 
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası’na ilk kez kadın başkan seçildi
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi 15. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. 5-6 Şubat 2022 tarihlerinde gerçekleştirilen 15. Olağan Genel Kurulunda seçime Dayanışma Grubu ve Çağdaş Ülkem Harita Mühendisleri Grubu olmak üzere iki ayrı grup katıldı.
14 Şubat 2022 Pazartesi 14:30

 
AKÇAABATLILAR VAKFI SEÇİM YAPTI
Akçaabatlılar Yardım ve Dayanışma Vakfı 22. Olağan Genel Kurulu Vakıf Genel Merkezinde yapıldı.
12 Şubat 2022 Cumartesi 18:27

 
RENKSAN EKONOMİYİ DEĞERLENDİRDİ
Türkiye’nin öncü kuruluşlarından Renksan Group Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Göktepe, iş ortakları ile Afyonkarahisar’da bayi toplantısında bir araya geldi.
24 Ocak 2022 Pazartesi 16:02

 
KÜLTÜR ARAŞTIRMA KURULU TOPLANTI YAPTI.
KÜLTÜR ARAŞTIRMA KURULU'NDAN YILIN SON TOPLANTISI
1 Ocak 2022 Cumartesi 16:54

 
‘DSİ Olarak Ülkemizin 2023 Hedefleri Doğrultusunda Çalışıyoruz’
Ülkemizin en büyük yatırımcı kamu kuruluşlarından birisi olan Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Ülkemizin 2023 Hedefleri Doğrultusunda Yatırım Yapmaya Devam Ediyor.
23 Aralık 2021 Perşembe 16:03

 
CHP Akçaabat İlçe Başkanlığı Danışma Kurulu toplantısı gerçekleştirdi.
CHP Akçaabat İlçe Başkanlığı daha önce Pandemi nedeniyle ertelen İlçe Danışma Kurulu toplantısını 18 Aralık Cumartesi günü İlçe binasında gerçekleştirdi.
20 Aralık 2021 Pazartesi 18:37

 
Trabzon’da suya zam yapıldı
Trabzon Büyükşehir Belediyesi Meclisinde TİSKİ’nin 2021 yılı 2. Olağan Genel Kurulu devam etti.
19 Kasım 2021 Cuma 17:56

 
KÜLTÜR ARAŞTIRMA KURULU 20.YIL TOPLANTISI
Akçaabat Belediyesi Kültür Araştırma Kurulu, kuruluşunun 20. yılı dolayısıyla genel değerlemenin yapıldığı toplantısını Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü salonunda yaptı.
12 Kasım 2021 Cuma 17:10

 
İhtisaslaşma kapsamına alınan üniversiteler, Burdur’da bir araya geldi
Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, Yükseköğretim Kurulunun (YÖK) ‘Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşma Projesi’ kapsamında gerçekleştirilen toplantıya katıldı.
12 Kasım 2021 Cuma 17:00

 
Servis Bekletilmez Beklenir
Bu hafta “Trabzon’da Ne var Ne Yok” adlı proğramımıza Sevis Araçları İşletmeleri Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Muhsin Keleş beyi konuk ettik.
2 Kasım 2021 Salı 17:53

 
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ÇELENK TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Cumhuriyetin kuruluşunun 98. yıldönümü kutlamaları çerçevesinde, Akçaabat’ta 28 Ekim 2021 Perşembe günü saat 13.00'da Atatürk Parkı’nda çelenk sunma töreni gerçekleştirildi.
28 Ekim 2021 Perşembe 15:45

 
Çebi: Cumhuriyetimiz ilk gün gibi dimdik ayakta
AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle yaptığı açıklamada Cumhuriyet’in kuruluşunun 98.yılını nedeniyle coşku ve sevinç içerisinde bulunduklarını söyleyerek “Cumhuriyetimiz, temelindeki harcı oluşturan milli irademiz ve miras aldığı tarihi hasletlerimiz sayesinde bugün ilk günkü gibi vakur ve sağlamdır." dedi
28 Ekim 2021 Perşembe 08:13

 
Sebat'tan Ziyaretler
Sebat Gençlikspor Başkanı Cemil Kalkışım ve bazı yönetim kurulu üyeleri, Akçaabat’ta siyasi partileri ziyaret etti.
27 Ekim 2021 Çarşamba 16:55

 
Büyükşehir ‘Kamu İsg’ Ailesine Katıldı
İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun kamu kurum ve kuruluşlarında uygulanmasını sağlamak ve mevcut uygulamaları geliştirmek üzere gerçekleştirilen ‘Kamu İş Sağlığı ve Güvenliği İstişare Toplantıları’ bu hafta Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile yapıldı.
23 Ekim 2021 Cumartesi 10:29

 
Halis Güneş’ten Komutana Ziyaret
İş İnsanı Özgüneş Yönetim Kurulu Başkanı Halis Güneş ve Akgün Balıkçılık Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Akgün Akçakale Mahallesi Eski Muhtarı Murat Saka Ve Samet Güneş Akçaabat İlçe Jandarma Komutanı Sayın Barış Kesici’yi, Makamında Ziyaret Ederek Hayırlı Olsun Dileğinde Bulundular.
20 Ekim 2021 Çarşamba 16:11

 
Kooperatif Pazar Günü Seçime Gidiyor.
S.S Akçaabat Söğütlü ve Mersin Minibüsçüleri Taşıma Kooperatifi Genel Kurulu,24 Ekim Pazar Günü Yapılacak.
20 Ekim 2021 Çarşamba 15:43

 
Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Cıngı, Rektör Uzun’u ziyaret etti
Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Cahid Cıngı, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun’u ziyaret etti.
28 Eylül 2021 Salı 16:24

 
CHP İL BAŞKANINDAN SEBAT GENÇLİK’E ZİYARET
CHP Trabzon il başkanı Ömer Hacısalihoğlu CHP Akçaabat ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ziyarette bulundu.
17 Eylül 2021 Cuma 18:39

 
HALİS GÜNEŞ'TEN EĞİTİM YILI MESAJI
Özgüneş Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Halis Güneş 2021-2022 Eğitim ve Öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı
6 Eylül 2021 Pazartesi 13:17

 
YÖK Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar, üniversite rektörleriyle bir araya geldi​
Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar’ın katılımıyla gerçekleştirilen ve bütün üniversite rektörlerinin yer aldığı toplantıya katıldı.
28 Ağustos 2021 Cumartesi 00:21

 
Eyüp Gedikli ve yönetimi Emniyette
Gedikli ve yönetim kurulu üyeleri İl Emniyet müdürünü ziyaret etti.
10 Ağustos 2021 Salı 16:26

 
Milletvekili Dr. Adnan Günnar Türk Gençliği Büyük İşlere İmza Atıyor
AK Parti Trabzon Milletvekili Dr. Adnan Günnar Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Trabzon 3. Olağan Genel kuruluna katıldı.
9 Ağustos 2021 Pazartesi 17:57

 
KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN
TÜRK-İŞ Yönetim Kurulu adına Genel Başkan Ergün ATALAY, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.
19 Temmuz 2021 Pazartesi 18:12

 
CHP 40 kişilik heyetle Trabzon’da: Bin ah işitiyoruz!
CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun görevlendirmesi ile, 40 kişilik milletvekili, Parti Meclisi ve Yüksek Disiplin Kurulu üyelerinden oluşan ekip Trabzon’a geldi.
17 Temmuz 2021 Cumartesi 09:33

 
Rakipsiz başkan güven tazeledi
Didim Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin olağan genel kuruluna mevcut kooperatif başkanı Ali İhsan Kubaliç, tek aday olarak girdiği seçimlerde güven tazeledi.
10 Temmuz 2021 Cumartesi 20:10

 
BAŞ:İLK HEDEF MECLİSTE OLMAK
Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin Baş ve yönetim kurulu üyeleri, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.
9 Temmuz 2021 Cuma 19:31

 
BULUT'TAN TEŞEKKÜR MESAJI
8 Temmuz Perşembe günü gerçekleştirmiş olduğumuz Genel Kurulumuzun güvenli, huzurlu ve düzen içerisinde geçmiş olması bizleri mutlu etmiştir.
9 Temmuz 2021 Cuma 19:14

 
Avcılar Akçaabat’ta Kongre Yaptı!
Akçaabat’ta faaliyet gösteren Kuzeydoğu Avcılık ve Atıcılık Federasyonu 3. Olağan genel kurulu yüksek delege katılımı ile 29.06.2021 salı günü yapıldı.
7 Temmuz 2021 Çarşamba 14:11

 
YEREL BASIN BİRLİĞİ’NDEN BTP LİDERİNE ZİYARET
Türkiye Yerel Basın Birliği Derneği Genel Başkanı Nezir Karayün ve derneğin yönetim kurulu üyeleri Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Sayın Hüseyin Baş’ı İstanbul Florya’daki çalışma ofisinde ziyaret etti.
24 Haziran 2021 Perşembe 11:30

 
Başkan Genç, şehit ailelerine seslendi: “Bu mücadele devam edecek”
Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Türkiye Harp Malülü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Trabzon Şubesi’nin 1. Olağan Genel Kurulu’na katıldı.
23 Haziran 2021 Çarşamba 17:06

 
ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİ ANLATTI
Akçaabat Kent Konseyi ve Akçaabatlılar Vakfı Yönetim Kurulu üyeleri Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nu makamında ziyaret etti.
9 Haziran 2021 Çarşamba 10:13

 
Bartın Üniversitesi’nin yer aldığı uluslararası proje başarıyla tamamlandı
Yükseköğretim Kurulu'nun (YÖK) Mevlana Pak-Türk Proje bazlı anlaşması kapsamında Bartın Üniversitesi ile Pakistan’ın Government College Lahore Üniversitesi (GCU) arasında yapılan "Biyoetanolün Maliyet Etkin Pilot Ölçekli Üretimi" başlıklı proje başarıyla tamamlandı.
2 Haziran 2021 Çarşamba 10:45

 
Özer: Türk yurdu Orta Asya’ya taşıma yapılamıyor
Özer Uluslararası Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Özer; İhracat ülkesi olan ülkemizden Türk yurdu Orta Asya’ya taşıma yapılamıyor
26 Mayıs 2021 Çarşamba 18:14

 
Haftasonu yasakları kalkacak mı?
17 günlük tam kapanma döneminin ardından ardından vaka sayılarının düşmesi ile gözler, Bilim Kurulu toplantısına çevrildi.
26 Mayıs 2021 Çarşamba 17:59

 
“HAK ARAMANIN VE EMEĞİN ÖNCÜSÜ TOÇ BİR-SEN 20 YAŞINDA”
Tarım – Orman Çalışanları Birliği Sendikası (Toç Bir-Sen) 20. Kuruluş yıldönümü nedeniyle bir açıklama yaptı.
24 Mayıs 2021 Pazartesi 17:33

 
Aydın Özkurt’tan Kadir Gecesi Mesajı
Sebat Sürücü Kursu Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Özkurt Kadir Gecesi Münasebetiyle Bir Mesaj Yayınladı
8 Mayıs 2021 Cumartesi 17:17

 
Bartın Üniversitesi’nde 3 bölüme daha bu yıl öğrenci alınacak
Bartın Üniversitesi tarafından Yükseköğretim Kurulu’na (YÖK) yapılan başvuru sonucunda 3 bölüme daha öğrenci alınmasına karar verildi.
5 Mayıs 2021 Çarşamba 16:02

 
Akçaabat'tan Yükselen İstiklal
Akçaabat’ta kaymakamdan esnafa, öğrencisinden öğretmenine, idarecisinden sivil toplum kuruluşlarına kadar tüm ilçe İstiklal Marşı’nı okudu.
29 Nisan 2021 Perşembe 14:27

 
7M HASTANESİ BÜYÜYOR
Trabzon'da sağlık alanında önemli bir fonksiyon icra eden 7 M Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Tosun ve Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Özkurt günebakış’ı ziyaret etti.
29 Nisan 2021 Perşembe 13:21

 
Trabzon Üniversitesinde Yeni Bölüm, Anabilim Dalı ve Programlar Açıldı
Yükseköğretim Kurulu (YÖK), Rektörlüğümüzün üniversitemiz bünyesinde yeni bölüm, anabilim dalı ve programlar açılmasına ilişkin tekliflerini değerlendirerek İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Yabancı Diller Yüksekokulu ve Çarşıbaşı Meslek Yüksekokulu bünyesinde altı yeni bölüm, 15 anabilim dalı ve iki programın açılmasını uygun gördü.
27 Nisan 2021 Salı 17:55

 
TRABZON’DAKİ YENİ YASAKLAR
Trabzon'da Koronavirüs (Covid-19) Salgınından korunmak ve engellemek için alınan tedbirlerle ilgili İl Hıfzıssıhha Kurulu açıklama yaptı.
22 Nisan 2021 Perşembe 16:00

 
 
Yazarlar
Anket
Sizce En Başarılı Trabzon Milletvekili Kim?
Ak Parti Milletvekili Adnan Günnar
CHP Milletvekili Ahmet Kaya
AK Parti Milletvekili Bahar Ayvazoğlu
İYİ Parti Milletvekili Hüseyin Örs
AK Parti Milletvekili Muhammet Balta
AK Parti Milletvekili Salih Cora
Namaz Vakitleri
İmsak
05:07
Güneş
06:50
Öğlen
12:16
İkindi
15:00
Akşam
17:20
Yatsı
18:51
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Finans
İMKB 100
77.989
USD ALIŞ
3.0820
USD SATIŞ
3.1020
EURO ALIŞ
3.3900
EURO SATIŞ
3.4150
POUND ALIŞ
3.7580
POUND SATIŞ
3.8210
ALTIN ALIŞ
125.2200
ALTIN SATIŞ
126.3200
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1787 Delaware, ABD anayasasını onaylayan ilk eyalet oldu.
1836 Martin Van Buren (1782-1862), Amerika Birleşik Devletleri'nin sekizinci başkanı seçildi.
1917 I. Dünya Savaşı: ABD, Avusturya-Macaristan'a savaş ilan etti.
1920 Türkiye Halk İştirakiyun Fırkası kuruldu.
1921 Kilis düşman işgalinden kurtuldu.
Lig Puan Durumu
 
TAKIM
O
G
B
M
P
Sayısal Loto
02.11.2019
Tarihli Çekiliş Sonucu
06 - 29 - 31 - 32 - 44 - 45
Şans Topu
30.10.2019
Tarihli Çekiliş Sonucu
01 - 10 - 30 - 32 - 34 - 03
On Numara
04.11.2019
Tarihli Çekiliş Sonucu
01 - 10 - 25 - 27 - 29 - 38 - 39 - 40 - 43 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 62 - 64 - 68 - 74 - 75 - 77 - 78
Süper Loto
31.10.2019
Tarihli Çekiliş Sonucu
06 - 22 - 24 - 28 - 34 - 46
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
Copyright 2010 ©Tüm İçerik Hakları sebathaber.com'a Aittir. Tel:0 462 333 0 444
Yazılım: Haber Sitesi Kur