Sebat Haber | 'Haber Sizsiniz'
Son Dakika
Elektrik Fiyatlarına Zam ÖNDER ÖZTÜRK'TEN SUÇ DUYURUSU BİR TEK ALLAH’IN İŞİNE KARIŞMAZ! Trabzon'da Camiler ve Din Görevlileri Haftası kutlanacak TÜRSAB Doğu Karadeniz heyeti Bayburt'ta Arsin Kurucu İlçe Başkanı Gökhan AYDIN Oldu Ortahisar, BM göreve davet etti. Vekil Ayvazoğlu’ndan TEKNOFEST hamleleri Bartın Üniversitesi personeline “Başarı Belgesi” verildi Başkan Altıntepe Yatırımları İnceledi DÜZKÖY’ÜN SESİNE KULAK VERİN Önder Öztürk Taş Çalan Müteahhit Kamyonunun Önünü Kesti AK Parti Ortahisar İlçe Başkanlığına adaylığını açıkladı Trabzon İHH'dan Eğitime Dev Destek Akçaabat Belediyesi Çalışmalarına Aralıksız Devam Ediyor Trabzon Milletvekilinden dikkat çeken TEKNOFEST açıklaması Saadet Partisi Trabzon İl Kongresi Yapıldı. Baş:Bağımsız Türkiye meşalesi asla sönmeyecek Vakf Başkanı Yaşar Erbaşaran Vatandaşları Duyarlı Olmaya Davet Etti! Mustafa Canlı toprağa verildi
Bartın Üniversitesi personeline “Başarı Belgesi” verildi
Bartın Üniversitesi personeline “Başarı Belgesi” verildi
 
Başkan Altıntepe Yatırımları İnceledi
Başkan Altıntepe Yatırımları İnceledi
 
Vakf Başkanı Yaşar Erbaşaran Vatandaşları Duyarlı Olmaya Davet Etti!
Vakf Başkanı Yaşar Erbaşaran Vatandaşları Duyarlı Olmaya Davet Etti!
Soylu’ya saldırı FETÖ projesidir
 

Soylu’ya saldırı FETÖ projesidir

AK Parti, CHP’nin Soylu’ya yönelik tavrını fitne olarak yorumladı

19 Aralık 2017 Salı 13:32
Yazdır

İçimize Fitne Sokamayacaklar AK PARTİ Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, belediye ve ilçe başkanlarıyla düzenlediği basın toplantısıyla CHP’nin hedefindeki İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya sahip çıktı. Revi, “CHP’nin, FET֒nün ve Türkiye düşmanlarının yalanları, iftiraları, kumpasları ve ihanetleri asla bizi yolumuzdan döndüremeyecek ve içimize fitne sokamayacaktır.

 

Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Sayın Bakanımızın dimdik arkasındayız ve mücadelelerinde yanlarındayız.” dedi.  Soylu’ya Saldırı Ülkeye Saldırıdır SOYLU’YA atılmak istenen iftiranın Türkiye’nin gücünü zayıflatmak amacı taşıdığını kaydeden AK Parti, “Ana muhalefet lideri adeta dışarıdan oluşturulan bir strateji ile önce Sayın Cumhurbaşkanımıza, ardından terörle, çetelerle, uyuşturucu baronları ve her türlü suç örgütleri ile canı pahasına, tarihin en büyük mücadelelerinden birini veren Sayın bakanımız Süleyman Soylu’ya insaf ve izan sınırlarını zorlayan, ahlak dışı saldırılarda bulunmaktadırlar.” Bir Zamanlar FET֒ye  Şakirtlik Yapanlar AHLAKSIZ bir ERDEMSİZliğin girdabında debelenenlerin, bir zamanlar FET֒nün şakirdi iken CHP’ye sızan erdemden ve ahlaktan yoksun kafaların Soylu hakkında algı oluşturduklarını kaydeden İl Başkanı Revi, “Çatallı fitne dilini AK Parti’nin içine sokmaya çalışanları, bütün bu oynanmak istenen basit ve sığ oyunları milletimiz çok net olarak görmektedir.

 

2019’da inşallah halkımız bir kez daha bu fitne kumpasçılarına gereken dersi verecektir.” dedi.  AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, belediye ve ilçe başkanlarıyla düzenlediği basın toplantısıyla CHP’nin hedefindeki İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya sahip çıktı. Revi, “CHP’nin, FET֒nün ve Türkiye düşmanlarının yalanları, iftiraları, kumpasları ve ihanetleri asla bizi yolumuzdan döndüremeyecek ve içimize fitne sokamayacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Sayın Bakanımızın dimdik arkasındayız ve mücadelelerinde yanlarındayız.” dedi. İl binasında düzenlenen basın toplantısına Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, İl Kadın Kolları Başkanı Bahar Ayvazoğlu, İl Gençlik Kolları Başkanı Sefa Küçükali, belediye başkanları, ilçe başkanları, il yönetim kurulu üyeleri ve bazı büyükşehir meclis üyeleri katıldı. Basın açıklamasına geçtiğimiz günlerde oğlunu kaybeden Eski Başkanı Mesut Yılmaz’a başsağlığı dileyerek başlayan Revi, “Önce ülkemizde geçmiş dönemlerde başbakanlık yapmış Sayın Mesut Yılmaz’ının evladını kaybetmesi vesilesi ile üzüntülerimizi ve Yılmaz ailesine başsağlığı dileklerimizi paylaşmak isteriz. Rabbim bütün aileye ve sevenlerine sabırlar versin.” dedi.

 

ABD’nin Kudüs’ü İsrail’in başkent ilan etmesine de tepki gösteren Revi, “Malumunuz İslam dünyasını büyük bir öfkeye, Ortadoğu coğrafyasını bitmeyecek bir kargaşaya sürükleyecek Trump’ın Kudüs kararına bütün dünyada, ülkemizin her şehrinde olduğu gibi Trabzon’umuzda büyük bir tepki ortaya konulmaktadır. Başından bu yana halkımızın tepkilerine ortak olduk ve en son tarihi bir mitinge AK Parti olarak her türlü desteği verdik. Bir kez daha İsrail ve ABD’yi, bütün dünyayı olumsuz etkileyecek Kudüs kararından dönmeye ve Ortadoğu barışını kalıcı hale taşımaya davet ediyoruz. Bu kararı asla tanımayacağımızı ve Kudüs’ün bizim kırmızı çizgimiz olduğunu, sayın Cumhurbaşkanımızın İslam dünyasına yaptığı liderlikle Kudüs’ü Filistin’in başkenti olarak görmek istediğimizi tüm dünyaya tekrar tekrar haykırıyoruz.” biçiminde konuştu.

İFTİRA ATARAK TÜRKİYE’NİN DÜŞMANLARINI SEVİNDİRİYORLAR

Revi, Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) hedef yaptığı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun sonuna kadar yanında olduklarını da belirterek, şunları söyledi: “Ülke olarak bir taraftan çevremizde var olan büyük sorunlarla mücadele ederken, diğer taraftan da küresel baronların desteklediği her türlü terör örgütü ile amansız bir savaş yapmaktayız. Bütün bu mücadeleyi verirken maalesef Türkiye’nin düşmanlarını sevindirecek bir ana muhalefetle karşı karşıya olduğumuzu, küresel güçlerin hedeflerine koyduğu Sayın Cumhurbaşkanımıza karşı ana muhalefet partisi genel başkanının yalan ve iftiraları ile Türkiye’nin gücünün kırılmak istendiğini üzülerek takip ediyoruz. Hem zamanlaması hem de içeriği itibari ile bu yalan ve iftiraların Türkiye’nin gücünü zayıflatmak ve milletimizin birlik ve bütünlüğünü sarsmak olduğu apaçık ortadadır. Ana muhalefet lideri adeta dışarıdan oluşturulan bir strateji ile önce Sayın Cumhurbaşkanımıza, ardından terörle, çetelerle, uyuşturucu baronları ve her türlü suç örgütleri ile canı pahasına, tarihin en büyük mücadelelerinden birini veren Sayın bakanımız Süleyman Soylu’ya insaf ve izan sınırlarını zorlayan, ahlak dışı saldırılarda bulunmaktadırlar. Onun terörle mücadelesindeki azmini kırmak, Türkiye’nin yolunu kesmek ve akılları sıra AK Parti’mizin içine fitne tohumu ekmek istiyorlar. AK Parti’nin Trabzon’da sorumluluk üstlenen insanları olarak CHP’nin bu saldırılarına asla müsaade etmeyeceğimizi, küresel güçlerin taşeronluğuna soyunma hevesinde olanlara fırsat vermeyeceğimizi ve daima halkımızla yürüyen, halkımızla büyüyen bir siyaset anlayışını birlik, bütünlük içerisinde sürdüreceğimizi kıymetli halkımızla paylaşmak istiyoruz.

” SİYASİ AHLAKLA UYUŞMAZ “

Cumartesi günü iç işleri bakanlığı bütçe görüşmelerinde CHP sözcülerinin sayın bakanımız hakkında ortaya koydukları siyasi ahlakla uyuşmayan sözlerini kabullenmediğimiz gibi halkımızın da tasvip etmediğini özellikle vurgulamak istiyoruz. Sayın bakanımızın tarihi konuşması ile CHP’lilere verdiği dersten dolayı bizleri arayıp tebrik eden,  bakanımızın arkasındayız diyerek takdirlerini ifade eden vatandaşlarımıza en kalbi şükranlarımızı sunuyoruz. Siyasetlerini halka ve hakka dayandırmayan, her fırsatta halkın değerlerine saldıran CHP sözcüleri sayın bakanımıza karşı saldırarak Türkiye’nin terörle, suç örgütleri ile mücadelesini engellemeyi düşünüyorlarsa beyhude bir hayale kapılıyorlar. Halkımız dimdik Sayın Cumhurbaşkanımızın, sayın başbakanımızın ve sayın bakanımızın arkasındadır. CHP sözcüleri kendi kafalarında ve içlerinde var olan fitneyi, AK Partinin içerisine taşımak istiyorlarsa, ahlaksız bir erdemsizliğin girdabında debeleniyorlar demektir. FET֒nün şakirdi iken CHP’ye sızan erdemden ve ahlaktan yosun kafalar güya Sayın Soylu hakkında algı oluşturmaya ve çatallı fitne dilini AK Parti’nin içine sokmaya gayret etmektedirler. Bütün bu oynanmak istenen basit ve sığ oyunları milletimiz çok net olarak görmektedir. 2019’da inşallah halkımız bir kez daha bu fitne kumpasçılarına gereken dersi verecektir. Biz AK Parti teşkilatları, belediye başkanları ve üyelerimizle Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, sayın bakanımızla, sayın milletvekillerimizle birlikte hem ülkemizin büyük hedeflerine yürüyeceğiz hem de Trabzon’umuza en güzel hizmetleri yapacağız. CHP’nin, FET֒nün ve Türkiye düşmanlarının yalanları, iftiraları, kumpasları ve ihanetleri asla bizi yolumuzdan döndüremeyecek ve içimize fitne sokamayacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Sayın Bakanımızın dimdik arkasındayız ve mücadelelerinde yanlarındayız.”

Anahtar Kelimeler: AK Parti, CHP’nin, Soylu’ya, yönelik, tavrını, fitne, olarak, yorumladı,
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Yazarlar
Anket
TRABZONSPOR ÖZE DÖNMELİ Mİ?
DÖNMELİ
DÖNMEMELİ
KARARSIZIM
Namaz Vakitleri
İmsak
05:07
Güneş
06:50
Öğlen
12:16
İkindi
15:00
Akşam
17:20
Yatsı
18:51
http://www.burotarz.com
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Finans
İMKB 100
77.989
USD ALIŞ
3.0820
USD SATIŞ
3.1020
EURO ALIŞ
3.3900
EURO SATIŞ
3.4150
POUND ALIŞ
3.7580
POUND SATIŞ
3.8210
ALTIN ALIŞ
125.2200
ALTIN SATIŞ
126.3200
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1517 Oruç Reis, Cezayir zaferini elde etti.
1520 Kanuni Sultan Süleyman tahta çıktı.
1888 Karındeşen Jack üçüncü kurbanı olan Elizabeth Stride'ı öldürdü.
1888 Karındeşen Jack dördüncü kurbanı olan Catherine Eddowes'u öldürerek aynı gün iki kişiyi öldürmüş oldu.
1930 İlk sivil tayyarecilerimizden Vecihi Bey, kendi yaptığı tayyaresiyle Göztepe'den Yeşilköy'e uçtu. Vecihi Bey, Anadolu halkına ilk uçak gezilerini yapma olanağı da sağlamıştı.
Lig Puan Durumu
 
TAKIM
O
G
B
M
P
Sayısal Loto
02.11.2019
Tarihli Çekiliş Sonucu
06 - 29 - 31 - 32 - 44 - 45
Şans Topu
30.10.2019
Tarihli Çekiliş Sonucu
01 - 10 - 30 - 32 - 34 - 03
On Numara
04.11.2019
Tarihli Çekiliş Sonucu
01 - 10 - 25 - 27 - 29 - 38 - 39 - 40 - 43 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 62 - 64 - 68 - 74 - 75 - 77 - 78
Süper Loto
31.10.2019
Tarihli Çekiliş Sonucu
06 - 22 - 24 - 28 - 34 - 46
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
Copyright 2010 ©Tüm İçerik Hakları sebathaber.com'a Aittir. Tel:0 462 333 0 444
Yazılım: Haber Sitesi Kur