Sebat Haber | 'Haber Sizsiniz'
Son Dakika
Başkan Genç, Soylu’yu ziyaret etti Akçaabat Belediyesi Mahallelerin Hizmetinde EMNİYET GÖZ AÇTIRMIYOR AKÇAABAT BELEDİYESİ TRT DE MÜMİN BAŞKAN'DAN TEŞEKKÜR MESAJI Çebi kasketi taktı “Efsaneler geri döndü'' Trabzon Valiliği duyurdu! ÖZGÜNEŞ'TEN YILIN İLK GELENEKSEL SATIŞ ETKİNLİĞİ BAKAN KASAPOĞLU AÇIKLADI Başkan Sarıalioğlu Of'un Kurtuluşu için mesaj yayımladı Genç, 28 Şubat mesajı yayınladı Bartın Üniversitesi öğrencilerine “Benim İşim Girişim” yarışmasından ödül AK PARTİ'DE REVİZYON Dernek Başkanı Onur Cumur'dan Başsağlığı Mesajı İmamoğlu’ndan Erdoğan’ın “İnadına Kanal İstanbul’u Yapacağız” Sözlerine Yanıt Ortahisar Kadın Danışma Hattı hizmete açıldı! HAYDAR KARA'YA SON GÖREV Trabzon Valiliği tedbirleri arttırdı! AK Parti Grubundan Başsağlığı Kaymakamdan Şehit Ailelerine Ziyaret
AKÇAABAT BELEDİYESİ TRT DE
AKÇAABAT BELEDİYESİ TRT DE
 
Dernek Başkanı Onur Cumur'dan Başsağlığı Mesajı
Dernek Başkanı Onur Cumur'dan Başsağlığı Mesajı
 
Sağlığınızı Tamamlayın
Sağlığınızı Tamamlayın
ÖZGÜNEŞ'TE İMZALAR ATILDI
 

ÖZGÜNEŞ'TE İMZALAR ATILDI

Renksan Group, Karadeniz Bölge Bayii Özgüneş ile 2021 yılı ticari sözleşmesini imzaladı

27 Ocak 2021 Çarşamba 18:01
Yazdır

Renksan Group Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Erkan Göktepe, 2021 yılının ilk ziyaretini Trabzon’a gerçekleştirdi. Göktepe, firmasının Karadeniz Bölge Bayii Özgüneş ailesini ziyaret ederek, 2021 yılı projeleri ile alakalı istişarede bulundu.

Yeni yılın ilk ticari sözleşmesini Trabzon’da imzalayan Göktepe, “Yeni yılda yeni projeler üzerinde istişare ederek, 2021 yılı ticaret sözleşmemizi imzaladık. Özgüneş Halis abim ve ekibi ile ticaretimizin ömür boyu sürmesini Rabbimden temenni eder, tüm iş ortaklarımıza çok selam eder, hayırlı işler dileriz” dedi.

GÜVEN, KALİTE, HİZMET

1982’den günümüze faaliyetlerini kesintisiz bir şekilde sürdüren Renksan Group, yarım asra yaklaşan bu yolculukta, güven, kalite, hizmet temelinde sektöründe öncü bir kuruluş olmayı hedeflemiş ve başarmıştır.

4 FABRİKA BİN İSTİHDAM

Değişen dünyada gelişen teknolojileri üretimine katan Renksan Group, bugün 4 ana fabrikada, 180 bin metre kare kapalı alan ve bine yakın ekip arkadaşı ile hizmet vermektedir.

75 ÜLKEYE İHRACAT

Global hedeflerle yolculuğunu sürdüren ve her geçen gün gücüne güç katan Renksan Group 75’in üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştirmekte ve Türk Markasını gururla temsil etmektedir.

İYİ KALİTE MAKUL FİYAT

İyi kalite, makul fiyat anlayışımızla hem iş ortaklarımız hem de tüketicilerimiz kazanıyor.

TEKNOLOJİ İLE TECRÜBENİN ORTAK NOKTASI

Bugün gelinen noktada ise, en kaliteli ürünü, en hızlı şartlarda iş ortaklarına sunarak, bitmiş ürünü tedarik ederken, diğer yandan da dünyadaki üreticilere yarı mamul sağlayan yapısıyla adından söz ettiriyor. Teknoloji ile teknolojinin kesiştiği noktadır Renksan Group.

MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞMA

Renksan Group olarak değişen dünyada yeni yatırımlarımız ve AR-GE çalışmalarımızla modern şartlarda en yeni teknolojilere entegre şekilde müşteri odaklı, üretimimizi durmaksızın gerçekleştirerek, en kaliteli hammaddeleri kullanarak, en iyi hizmeti en kısa sürede sağlamayı kendimize amaç edindik.

KALİTE VE BAŞARI İLKEMİZDİR

Kalite ve başarı ile özdeşleşen bir yapı. Kalite ve güvenin adı Renksan yüksek kalite ve kesintisiz hizmetten ödün vermeden tüketicilerin rahatça kullanabilecekleri ürünleri en ekonomik şartlarda sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDİK

Dünyanın sayılı entegre tesisleri arasında gösterilen fabrikamızda, modern şartlarda ve teknolojik alt yapısı ile üretim gerçekleştiren Renksan Group, insan kaynakları, AR-GE, üretim ve pazarlama faaliyetlerinde devamlı tüketici olarak çalışmaya ağırlık vererek, kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeden, gücü ve tecrübesi ile gerek iç pazarda gerekse dünya pazarında hak ettiği seviyeye ulaşmıştır.

YENİ YATIRIMLAR

Renksan Group, olarak kendimizi yönetim ve şirketimizin performansını her alanda diri tutuyor, sürekli, geliştirmeyi hedefliyoruz. Öz sermayemiz ile yeni yatırımlara yelken açıyoruz. Son dönemde gerçekleştirdiğimiz atılımlarla özellikle Avrupa ve Amerika’da zincir marketlerden gelen talepleri karşılamak için hız kesmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda yeni tesis ve makine yatırımlarımıza kesintisiz bir şekilde devam etmekteyiz.

YATIRIMLAR ÖZ SERMAYE İLE

Renksan Group, güçlü, istikrarlı ve finansal bağımsız yapısı sayesinde bu yatırımların tamamını da öz sermayesi ile kendinden emin ve güçlü bir şekilde karşılamaktadır.

4 MARKA İLE DÜNYADA

Yarım asra yakın üretim hayatında sektörde öncü olup, bir çok yeniliğe imza atan Renksan Group, Belux, Acord, Speed ve Floppy markaları ile yurt içinde ve yurt dışında önemli bir yer edinmiştir. Yeni yatırımların ve üretimlerin heyecanı ile her gün daha da yenileniyor. Hizmetlerimizi iş ortaklarımıza sunarak hep beraber daha iyiye doğru durmaksızın yol alıyoruz.

DÜNAYDA SAYGIN MARKA

Renksan Group, bünyesindeki hijyen, temizlik, ambalaj, tekstil ve kozmetik ürünleri ile her biri yurt içi ve yurt dışında saygın markalar haline gelmiştir. Bunun yanında yüksek kalite standartları ve eğitimleri ile ISO-9001-2015 belgesi, uygunluk ve yönetim sistemlerinde, belgelerimizle ulusal ve uluslararası zincir markaların ihtiyaçlarını karşılamak için bir çok belgeye sahibiz. Üretim, satış ve ihracatta gösterdiğimiz başarılarla bir çok ödüle layık görülerek ilk bin kuruluş içinde kendimize önemli bir yer edindik. Üretim ve markalarımızla 75’ten fazla ülkedeyiz. Yatırımlarımızla her daim güçleniyor. Gücümüzü, kalite ve hizmete dönüştürüp sizlerle paylaşıyoruz. Tecrübeli kadromuzla sizler için üretiyor, hep birlikte kazanıyoruz. İyi kalite makul fiyat deyince akla biz geliyoruz. Hep birlikte daha iyiye.

YENİ İMZA YENİ HEYECAN

Renksan Group, Karadeniz Bölge Bayii Özgüneş Yönetim Kurulu Başkanı Halis Güneş, Renksan Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Göktepe’ye ziyareti için teşekkür ederek, “Erkan Bey, 2021 yılının ilk ziyaretini Trabzon’a gerçekleştirdi. İlk ticaret sözleşmesini de bizimle imzaladığı için kendisine teşekkür ediyorum. Rabbim, Erkan Bey ile ticaretimizin uzun yıllar sürmesini nasip etsin. Rızkın onda dokuzu ticarettedir. Ticaretimizi en güzel şekilde yapmayı hepimize Rabbim nasip etsin” dedi.

İSTİŞARE ÖNEMLİ

İşte istişareye çok önem verdiğini dile getiren Halis Güneş, “750 fabrika ile istişaremiz her zaman sürüyor. ‘İş birliği güç birliği’ anlayışı ile fabrikaların destekleri geliyor. Hepsinden Allah razı olsun. Bizim sektörde büyümelerin olduğunu görmekteyiz. Bölgemizde yeni yılla birlikte yeni bir ticaret sezonu başladı. Bölgemizin ihtiyaçlarını bildiğimiz için ürünleri bulundurup müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz.

Yaklaşık 40 yıllık ticari deneyimizle bölgenin ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz. 2020 yılının Allah’a çok şükür sektörümüz için iyi geçeceğini düşünüyorum. İyi geçmesi lafla değil icraatla oluyor. İcraatları yapıyoruz. Her zaman ajandamıza not alıp fabrikalar, imalatçılar ve tedarikçilerle toplantılarımızı yapıyoruz.

2021 yılı da Allah’ın izni ile ticaretimiz için bereketli bir yıl olacaktır. Trabzon, Ordu, Giresun, Gümüşhane, Bayburt, Rize ve Artvin’de 10 bin müşteriye hizmet ediyoruz. 40’ın üzerinde pazarlama aracımız ile her gün yollardayız. Hizmetlerimiz 7/24 devam ediyor.

Pazarlama müdürlerimiz sürekli bölgede sahadalar. Müşteriye proje sunup istişare edince birbirimizden güç alıp planlı ve programlı yollara gidiyoruz. Hiçbir çalışma arkadaşımız ile yollarımızı ayırmadık. Yeni projeleri ile yolumuza devam ettik. Hepsinden Allah razı olsun. Biz mücadele veririz. İşten çıkan birinin halinden çok iyi anlarım. Ben seyyar satıcılıktan geldim, sokakta kalanın, işsizin halinden çok iyi anlarım.

Gücüm yettiğince desteğimi veririm. Biz fabrikalardan TIR bazında ürün alıyoruz. Fabrikalardan iskonto alıp nakliyeyi ortadan kaldırıyoruz. İş birliği güç birliğini devreye sokup bölgemizde ki müşterilerimizin uygun fiyattan mal almasını sağlıyoruz.

Fabrikalara teşekkür ediyorum. Hepsinden Allah razı olsun. Herkese işiyle başarılı olmasını Rabbim nasip eylesin” diye konuştu.

 

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Halis Güneş dahil, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: Gs Göktürk Selim, oturuyor ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Halis Güneş ve Bahattin Baştürk dahil, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Adem Güneş ve Halis Güneş dahil, ayakta duran insanlar, ağaç ve açık hava

Anahtar Kelimeler: Renksan, Group, Karadeniz, Bölge, Bayii, Özgüneş, ile, 2021, yılı, ticari, sözleşmesini, imzaladı
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Yazarlar
Anket
TRABZONSPOR ÖZE DÖNMELİ Mİ?
DÖNMELİ
DÖNMEMELİ
KARARSIZIM
Namaz Vakitleri
İmsak
05:07
Güneş
06:50
Öğlen
12:16
İkindi
15:00
Akşam
17:20
Yatsı
18:51
http://www.burotarz.com
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Finans
İMKB 100
77.989
USD ALIŞ
3.0820
USD SATIŞ
3.1020
EURO ALIŞ
3.3900
EURO SATIŞ
3.4150
POUND ALIŞ
3.7580
POUND SATIŞ
3.8210
ALTIN ALIŞ
125.2200
ALTIN SATIŞ
126.3200
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
364 I. Valentinian, Roma İmparatoru oldu.
1856 Islahat Fermanı ilan edildi.
1870 Osmanlı padişahı Abdülaziz "Bulgar Eksarhanesinin" (Rumlardan bağımsız Bulgar Ortodoks Kilisesi) kurulmasına izin verdi.
1918 Türkiye'de Of işgalden kurtuldu.
1921 TBMM'de ilk bütçe kabul edildi.
Lig Puan Durumu
 
TAKIM
O
G
B
M
P
Sayısal Loto
02.11.2019
Tarihli Çekiliş Sonucu
06 - 29 - 31 - 32 - 44 - 45
Şans Topu
30.10.2019
Tarihli Çekiliş Sonucu
01 - 10 - 30 - 32 - 34 - 03
On Numara
04.11.2019
Tarihli Çekiliş Sonucu
01 - 10 - 25 - 27 - 29 - 38 - 39 - 40 - 43 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 62 - 64 - 68 - 74 - 75 - 77 - 78
Süper Loto
31.10.2019
Tarihli Çekiliş Sonucu
06 - 22 - 24 - 28 - 34 - 46
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
Copyright 2010 ©Tüm İçerik Hakları sebathaber.com'a Aittir. Tel:0 462 333 0 444
Yazılım: Haber Sitesi Kur