Sebat Haber | 'Haber Sizsiniz'
Son Dakika
İSMAİL BULUT'TAN KANDİL MESAJI ALİ ŞENTÜRK'TEN KANDİL MESAJI SİVRİKAYA'DAN KANDİL MESAJI SALİH ALŞAN'DAN KANDİL MESAJI MHP'DEN KANDİL KUTLAMAMSI İYİ KANDİLLER HALİL EROL'DAN KUTLAMA MESAJI HÜSEYİN GÜL'DEN KANDİL MESAJI ORHAN MUHTAR'DAN KUTLAMA MESAJI İSMAİL GEDİKLİ'DEN KUTLAMA MESAJI KANDİLİNİZİ Muhtar Hakan Kalaycı'dan Kandil Mesajı İYİ KANDİLLER ADACIK MUHTARINDAN KUTLAMA MESAJI İYİ KANDİLLER DİLERİZ OKAN KOÇ'TAN KANDİL MESAJI Akpınar Muhtarı Kandil Mesajı Yayınladı Mevlit Kandiliniz Mübarek Olsun... İYİ KANDİLLER Nizamettin Bekar Yazdı!
İSMAİL BULUT'TAN KANDİL MESAJI
İSMAİL BULUT'TAN KANDİL MESAJI
 
ALİ ŞENTÜRK'TEN KANDİL MESAJI
ALİ ŞENTÜRK'TEN KANDİL MESAJI
 
SİVRİKAYA'DAN KANDİL MESAJI
SİVRİKAYA'DAN KANDİL MESAJI
Akçaabat Muhtarlar Derneğin'den Çok Amaçlı Teşekkür
 

Akçaabat Muhtarlar Derneğin'den Çok Amaçlı Teşekkür

Ankara'dan Mutlu Döndüler

5 Haziran 2012 Salı 20:33
Yazdır

Adliye Akçaabatta Kalacak Sözü Aldılar

Derneğimizde 2.Aydan beri tasarladığımız bir program. Son derece düzgün son derce saygılı

birbirimize dayanışmalı olmuş olup ilçemiz adına ileriki günlerde çok yararlı olacağını düşünüyorum. Bizlere yardımcı olan herkese teşekkür eder, saygılar sunarım. Seyahate çıkmadan programlamış bazı görüşmeler için randevu aldığımız siyasilerimiz ve bürokratlarımızda vardı. Onlarla da görüşme  imkanımız oldu. İlçemizden ayrılmadan Akçaabat ,Söğütlü,Darıca ,Dörtyol , Akçakale Belediyelerimizi de broşürler ve dergileri aldık. Gittiğimiz yerlerde ilçemizi tanıtıcı broşür ve dergileri Verdik. Gönül isterdi ki  tüm beldelerin elimizde tanıtıcı dergi ve broşürleri olsun. Onları da tanıtma imkanına sahip olurduk. Buradan çıkarken ilk durağımız Ordu da kısa bir yemek programı ve arkasından eski ilçe kaymakamımız   Sayın ; Erol  ÖZKAN  ve  Konya  D.S.İ 4.  Bölge müdürü  Sayın ; Mustafa UZUN Konya Muhtarlar Derneği  yönetim kurulu ile bir araya gelerek bizleri Akçaabatlılar olarak bağrına basan Sayın  Vali  yardımcısı ;  Mustafa  UZUN  Konya  Muhtarlar  Derneği  Başkan ve Yönetim Kurulu  son  derece  güzel  bir şekilde  karşılaşmışlar ve güzel  bir  şekildeki  ağılamışlardır.  D.S.İ  deki Akşam  yemeği  programına  Konya  ilindeki  bürokratlarımızda  davet  edilmiş  olup  kısa  bir zamanda Olsa hasret  gidermiş olduk. Yemekte  Sayın  Vali  yardımcısı ;  Erol ÖZKAN  bizlere Konya valiliği adına Bir plaket verdi . Konya da geceyi  hazırlayan  organizeden o geceye  katılan Sayın ; Erol ÖZKAN  D.S.İ  Bölge  müdürü  Sayın ; Mustafa UZUN ‘a  geceye katılan Konya  muhtarlar  Derneği  başkan ve yönetimine Konya ilinden geceye katılan tüm bürokratlarına teşekkür  eder  saygılar  sunarım.  D.S.İ Tesislerinde geceyi  güzel  bir şekilde kalıp  sabah  Ankara’ya doğru  yola çıktık.

ANKARA 2.bölüm

Konya da ki  akşam  yemeğinde  sürpriz  bir  telefonla  arandığım  söylendi . Arkadaşım  telefonu Bana verdi baktım ki Çevre  şehir  Bakan yardımcısı sayın;  Muhammet  BALTA.Sayın  bakan Yardımcısı buyurun dedim .Abi dedi  kaç  kişisiniz  yarın saat : 12.00  Çevre  şehir Bakanlığına bekliyorum.Öğleyin  yemeğine  sizleri  davet  ediyorum .Bende  Konya  dan sabah çıkış saatimizi öne alıp katılabilirim dedim ve saat  11.45  de Ankara da Çevre ve Şehircilik  Bakanlığında olduk .

Orada  bizleri karşılayan sayın  Bakan  yardımcımız  ;  Muhammet  BALTA   son derece memnun oldu.Bakanlığı bizlere  gezdirdi  ve öğle yemeğini  bizlerle  birlikte  yedik . Yemekle ilçe hakkında  bazı İstediklerde  bulunduk . Siz emredin  biz  gelelim  ifadelerini  kullandı . Sayın Balta  bizleri  her zaman Bir Abi  kardeş  gibi gördüğünü  ifade  etmiş  yemek  sonrası  tekrar bakanlığa  geldik.  Her türlü Hizmetlerde  elimden geleni yapacağını  belirlemiş  .  Bende  kendisine  bu  sürpriz  davetinden Böyle  bir  bizleri  karşılamasından   dolayı  kendisine  teşekkür eder  saygılar sunarım . Bu  süreç İçerisinde  Ankara da  bizlerin  orada  olduğumuzu  duyan  bürokratlarımız  genel  müdürlerin  kısada Olsa  görüşmek ve  kucaklaşma  imkanı  bulduk.

Onlarında  bizleri  takip  edip  buluşmamıza  vesile Olan dostlarımız  teşekkür  ederim .  Daha önceden alınan  program  nedeniyle  saat  2 ve 3 de  sayın ;Aydın Bey  sayın ; Safiye SEYMENOĞLU vekillerimizde  programımız  vardı,Ancak  Ankara da  yoğun  bir Görüşmede  olduğundan 2 vekilimiz  de yapılacak olan ayrı ayrı  toplandığı  Sayın ; Aydın  BIYIKLIOĞLU

Bizlere  verdiği  akşam yemeği  programında  her  iki  vekilimizin danışmanları ile yapdığımız   

Görüşmeler  sonucunda  yemek  sonrası  üst  katta  bir  toplantı  salonunda  bir arada  görüşdük.Yine  Akçaabatımızın  sorunlarını  dile  getirdik . her iki  vekilimizde  her  konuda üzerine  düşeni  Yapacağına ifade  etti . Bizleri  meclis giriş  kapısında  karşılayıp  ağırlayıp  sorunlarımızı  dinlemesinden Dolayı  sayın ;  Aydın  BIYIKLIOĞLUNA ve sayın ;  Safiye  SEYMENOĞLUN'a teşekkür  eder  saygılar  sunarım.

3.bölüm

Daha önceden  programlamış  olduğumuz  AKP Genel  Başkan  yardımıcısı; Bülent  GEDİKLİ ile 

Saat: 17.00 da yapacağımız programı  bizler Ankara da  yoğun  ilgi  ve  kısada  olsa  bizleri  bağrına Basan bürokratlarımızda  hasret  gidermeden dolayı  Sayın; Bülent  GEDİKLİ nin  programını 1 saat 20  dakika  geciktirme zorunda  kaldık . Sayın; Bülent  GEDİKLİ  herkesin  bildiği  gibi  benim arkadaşım Ben  onu  1978’den  beri  tanıyan  birçok  kez  Akçaabat  Muhtarlar  Derneğimize gelmiş  birçok kez Görüşdüğüm biridir .Sayın;Bülent  GEDİKLİ  bizleri  makamında  ağırlamış  bizde ilçe sorunlarımızı Kendi si ile  paylaştık .Sayın  Genel  Başkan  yardımcısı  Akçaabat'a bir toplantıda tekrar sorunlarını Masaya  yatırınız elimizden  geleni  yaparız  ifadelerini  kullandı .Bende Sayın Genel  başkan  yardcımıza tamam dedim . İlçede  adliye  binası  gündemden  düşmüyor .Ben ilçemden  hiçbir  kamu  binaların Başka bir yerlere  gitmesini  istemiyoruz .Bu  konuda  yardımınızı  ve  desteğinizi  bekliyoruz.Sayın ;Bülent GEDİKLİ hemen sayın adalet  bakanını  aradı konu ile  görüşmeler  yaparak  Adliye binamızın

Akçabatta kalmasını sağlamış ve dolayısıyla Akçaabat Adliye binamızın taşınama Gibi bir durumunu ortadan kalkdığını Sayın;  BÜLENT GEDİKLİ ve Sayın; Bakan Sadullah ERGÜN beyin adliye konusunda son noktayı koyması ile Toplantıda bulunan muhtarlarımız tarafından hem Bülent GEDİKLİ hem de Sayın Sadullah  Ergin alkışlanmışdı . Ankara programının son gecede her zaman ki gibi iş adamının Sayın; İdris KÖSE nin çiftliğine giderek gece yemeğini orada yedikten sonra orada konaklayıp Sabah erkenden hareket ederek Samsun a ve Trabzon a doğru yola çıktık. Sayın; İdris KÖSE'ye Teşekkür etmemek mümkün mü elbette eksiklerimiz olmuştur.  Değerlendirmesini yapıyoruz,İlçemiz sesini duyurmaya ilçemizin sorunlarını aktarmaya ilçemizi tanıtmaya çalıştık. Sayın ilçe Basın mensuplarına, ilçemiz hakkına çok teşekkür ederim.

Anahtar Kelimeler: Ankara'dan, Mutlu, Döndüler,
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Yazarlar
Anket
Namaz Vakitleri
İmsak
05:07
Güneş
06:50
Öğlen
12:16
İkindi
15:00
Akşam
17:20
Yatsı
18:51
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Finans
İMKB 100
77.989
USD ALIŞ
3.0820
USD SATIŞ
3.1020
EURO ALIŞ
3.3900
EURO SATIŞ
3.4150
POUND ALIŞ
3.7580
POUND SATIŞ
3.8210
ALTIN ALIŞ
125.2200
ALTIN SATIŞ
126.3200
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1396 Yıldırım Bayezid, Niğbolu Zaferi'ni elde etti.
1561 Şehzade Bayezid idam edildi.
1911 İtalya, Osmanlı Devleti'ne savaş ilan etti.
1925 İstanbul'da, tulumbacı teşkilâtının yerine, modern motorlu itfaiye teşkilâtı kuruldu.
1950 Birleşmiş Milletler askerleri Kore'de Seul'u ele geçirdi. (Bkz. Kore Savaşı)
Lig Puan Durumu
 
TAKIM
O
G
B
M
P
Sayısal Loto
02.11.2019
Tarihli Çekiliş Sonucu
06 - 29 - 31 - 32 - 44 - 45
Şans Topu
30.10.2019
Tarihli Çekiliş Sonucu
01 - 10 - 30 - 32 - 34 - 03
On Numara
04.11.2019
Tarihli Çekiliş Sonucu
01 - 10 - 25 - 27 - 29 - 38 - 39 - 40 - 43 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 62 - 64 - 68 - 74 - 75 - 77 - 78
Süper Loto
31.10.2019
Tarihli Çekiliş Sonucu
06 - 22 - 24 - 28 - 34 - 46
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
Copyright 2010 ©Tüm İçerik Hakları sebathaber.com'a Aittir. Tel:0 462 333 0 444
Yazılım: Haber Sitesi Kur