Sebat Haber | 'Haber Sizsiniz'
Son Dakika
Ekrem İmamoğlu’ndan Trabzonspor'a ziyaret İYİ Parti Trabzon'dan Koray Aydın'a tam destek! BAŞKAN GENǒE ŞALPAZARI’NDA COŞKULU KARŞILAMA BAŞKAN EKİM ŞEHİT KABİRLERİNİ ZİYARET ETTİ Trabzon Uluslararası Öğrenci Derneği, 70 Ülkeden 200 Öğrenciyle Ramazan Bayramı'nı Kutladı TTSO camiası bayramlaştı, sektörlerin sorunları görüşüldü Başkan Kaya ilk meclis toplantısını yönetti AHMET KAYA’YI MAKAMINDA TEBRİK ETTİ TESOB camiası bayramlaştı AKÇAABAT’TA GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA TÖRENİ YAPILDI BAŞKAN GENÇ ULAŞIM PERSONELİYLE BAYRAM KAHVALTISINDA BULUŞTU ERNİL YAPI'DAN BAYRAM MESAJI ALİ ŞENTÜRK'TEN BAYRAM MESAJI MHP'DEN KUTLAMA İYİ BAYRAMLAR ÖZTÜRKLER'DEN BAYRAM KUTLAMASI İYİ BAYRAMLAR FZT. ADEM ÇELİK'TEN BAYRAM MESAJI ŞENOL ALTINDAŞ'TAN BAYRAM MESAJI Kıyamet kopuyor!!!
BAŞKAN GENǒE ŞALPAZARI’NDA COŞKULU KARŞILAMA
BAŞKAN GENǒE ŞALPAZARI’NDA COŞKULU KARŞILAMA
 
BAŞKAN EKİM ŞEHİT KABİRLERİNİ ZİYARET ETTİ
BAŞKAN EKİM ŞEHİT KABİRLERİNİ ZİYARET ETTİ
 
AHMET KAYA’YI MAKAMINDA TEBRİK ETTİ
AHMET KAYA’YI MAKAMINDA TEBRİK ETTİ
AK Parti Trabzon'da İl Danışma Meclis Toplantısı Başladı!
 

AK Parti Trabzon'da İl Danışma Meclis Toplantısı Başladı!

Trabzon Ak Parti İl Başkanlığı, İl Danışma Meclis toplantısı yapıldı. Toplantı Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

12 Ağustos 2023 Cumartesi 20:00
Yazdır

İstiklal Marşı ve Saygı duruşuyla başlayan toplantıya Ak Parti İl Milletvekili Vehbi Koç, Ak Parti İl Milletvekili Adil Karaosmanoğlu, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İl Milletvekili Mustafa Şen, Ak Parti Milletvekili Yılmaz Büyükaydın, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, İl Başkanı Sezgin Mumcu, Kadın Kolları İl Başkanı Ayfer Cihan, Gençlik Kolları İl Başkanı Mahmut Çavuş, il sekreteri Salih Seyyar katıldı.


Toplantı Ak Parti İcraatları video gösterimiyle ve ardından Toplantı Ak Parti İl Başkanı Sezgin Mumcu'nun konuşmasıyla başladı.

Sezgin Mumcu, "İlimizde yer alan vatandaşlarımızın yüzde 56'sıyla Recep Tayyip Erdoğan'ı tekrar Cumhurbaşkanı olarak seçtik. 4 Milletvekilini de TBMM ye gönderdik. Hayrat İlçe Teşkilatına da ayrıca teşekkür ediyorum. En yüksek Hayrat ilimizden çıktı." Diyerek plaket verildi.

 

 

Mumcu "bugün beraberce sahiplendiğimiz bu zafer uyumla çalışmamızın bir sonucudur. Bu zafer kimsenin kaybetmeyi bir zaferdir. Partimizin 22. Kutlamak üzere olduğumuz bu günlerde Ak Parti de yeni seçimin bitmesiyle başlar. Belediye seçimlerine genel merkezimizin direktifleriyle hızlıca başlıyoruz. Mevcut belediye başkanlarına ve belediyelere Sakıp çıkmak bizim en önemli vazifemizdir. Şehrin tüm dinamiklerini ve görüşlerini dikkate alarak çalışmalara başladık. Yerel seçimlerde Trabzon olarak yeni rekorlara imza atacağız. Oy taşıma konularında dost ve akrabaları izi uyarmalısınız. Doğru karar için onları uyarlamalısınız. 2023 yılı bizim için büyük mücadele sonucu kazanılan bir seçim oldu. 6 Şubat'ta kaybettiğimiz vatandaşlarımızı ve acılarını unutmayacağız" dedi.

Salondan konuşma esnasında sürekli il gençlik kolları seninle gurur duyuyor sloganları atılırken, Kadın Kolları Başkanı Ayfer Cihan sözü aldı.

Trabzon'umuzda bayrağı daha yukarıya taşımaya çalışacağız

Cihan, "Partimizin kurucusu ve 21 . Yüzyılda ülkemize saha kaldıran Cumhurbaşkanımızın sayesinde hizmetlerimize devam ediyoruz. Bugün ayrı bir görevle sizlerin hurucundayız. Trabzon'umuzda bayrağı daha yukarıya taşımaya çalışacağız. Tüm milletimiz el ele verdiğimizde başarmayacağımız hiçbir şey yoktur. Çıktığımız bu yolda azim ve gayretle heyecanla durmak yok yola devam" ifadelerini kullandı.

 

Daha sonra sözü alan Trabzon Milletvekili Vehbi Koç, "Seçimlerden sonra yaptığımız bu ilk buluşmanın bundan sonraki buluşmalar ışık tutacağına inanıyorum. Kardeşliğimizi, birliğimizi arttıracak bir meclis olmasını temenni ediyorum. Dün 11 Ağustos'tu çok şehit vermiş, çok kahramanı olan şehrin kahramanı olan Eren Bülbül ve Ferhat Gedik'in şehadete yürüdüğü gündü. Onları asla unutmayacağız. Maalesef aynı gün zalim terör örgütünün şehit ettiği askerimize de Allah'tan rahmet diliyorum. Hiç şüpheniz olmasın bu vatan asla batmayacak. Çünkü sizler bu vatanı hiçbir zaman sahipsiz bırakmayacaksınız. Unutmamak gerek bir diğer hadise asrın felaketi depremde 50 binden fazla şehit verdik. Allah bir daha böyle bir sıkıntıya kimse göstermesin. Bu alan küçük bir alan değil. Böyle bir afetin yaralarını ancak Cumhurbaşkanımız ve muhterem millet sarabilirdim Hep beraber sahip çıktık ve yıkılan şehirleri tekrar ayağa kaldırdık. Onların 15 Mayıs sabahı ilk icraatları deprem zedeleri çıkartmak oldu. Hedeflerimize metin adımlarla iletmek için bir aradayız. Türkiye dünyada oyun kurucu hale geldi. Bu topraklar çok fazla mücadeleye şahit oldu. Bugüne kadar elde ettiğimiz tüm mücadeleler çok çalışmayla oldu. Bedel ödedik, çalıştık ve başardık. 21 yılda hayata geçirdiğimiz reformlarla ülkemizi ayağa kaldırdık. Enflasyon denen canavarı hep beraber yeneceğiz. Fındıkla ilgili, fındık fiyatlarıyla ilgili mecliste fındık komisyonu toplantı. Komisyon çalışması sonucunda bir rapor hazırlandı ve fındık fiyatı açıklandı. Alımlarla ilgili sıkıntılar için ciddi kararlar alındı. Fındığı satma noktasında sıkıntı yaşanmayacak. Fiyatın bölgemize ve üreticimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Yılmaz Büyükaydın, "6 yıl önce PKK örgütünün şehit ettiği Eren Bülbül ve Ferhat Gedik'i saygıyla anıyorum. Günlük ihracatta 2 milyon eşiğini aştık. Hiç kuşkusuz vatandaşların ihtiyacı refah ve mutluluk var. Türkiye ekonomisi 2022 yılında yüzde 5.6, 2023 yılında yüzde 4 olarak büyüme gösterdi. İstihdam da büyük oranda artış var. Yatarım ortamı altının iyileştirilmesi, ihracat ve sanayiciler için finansman arttırması yapılmasına önem veriyoruz. Trabzon'da bu verilerden payına düşeni alacaktır. Şehirde gerekli yatırımların yapılacağına kuşku olmasın. Bizler hakkında yanıltma yapanlar biz hep sahadayız. Meclis kapandığı günden beridir çalışmalarımızı yürütüyoruz. Biz tamamen içlerimizi de gezdik. Bizim sahada olmadığımız söylemleri asılsızdır" dedi.

 

Adil Karaismailoğlu, Türkiye tarihinin en önemli seçim sürecini geçirdik. Bugüne kadar nasıl 20 yılda 100 yıllık işler basardıysak bugünden sonra da Cumhurbaşkanımızın önderliğinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Hepimiz vatanımızın, milletimizin geleceği için kapı kapı dolaştık. Vatandaşlarımız da doğru kararı verdi. Önümüzdeki yerel seçimlerde tekrar kenetlenerek büyük zaferlerle döneceğiz. Trabzon'da bizim seçim korkumuz yok. Tekrar yüksek sonuçlar alınacak. Biz yıllardır belediyeciliğin ne olduğunu bütün ülkeye ve tüm dünyaya gösterdik. Palanlarımız ve Belediyelerimizin yapabileceklerimiz ortada. Enflasyon ve ekonomik zorlukla hep gündemimizde. Dünyanın en büyük afetiyle ilgilenirken yılların eksikliklerini de girmeye çalışıyoruz. Doğalgazı bulduk önümüzdeki 30 yıl içerisinde bunun 500 milyar faydası olacak. Bu hazin buralardan çıkarılıp evleri taşıyacağız. Bunun yatırımlarını bugünlerden yapıyoruz. Biz bize yeteriz. Biz birlik beraberlik içerisinde neler yapabileceğimizi gösterdik. Hep beraber vatandaşlarımızın tüm hücrelerine ineceğiz. Beşikdüzü ve Yomra Belediyelerini kesinlikle almamız gerekmektedir. Buraları Ak Parti Belediyeciliğiyle tanıştıracağız. Şehrimiz büyüyecek ve parlamaya devam edecektir. Durmak yok.

Mustafa Şen, "Son seçim günün buradan gittik. Cumhurbaşkanımız bizi MYK Toplantısına çağırdı. Biz o günden itibaren seçim hazırlıklarına start verdik. Bir çok yere giderek çalışmaları yürütüyoruz. Vekiller sahada değilmiş, desinler. bizim nerede olduğumuz belli. Seçimin ertesi akşam aldığımız lider talimatını harfiyen yerine getiriyoruz. Biz bunu hep beraber başaracağız. Hiçbir şeyin moralinizi basmasına izin vermeyin. Özgeniniz tavanda olsun. Ekonomi büyümeye devam ediyor. Kimse moralini bozmasın. Kredi notu iyileşiyor, büyüme devam ediyor. Bunun yanında bir arızamız var. Bunu muhalefet öyle anlatacak ki sadece zamlardan bahsedecek. Bunu hep beraber çözeceğiz. Geminin kaptanı bunu da halledecek. Hepimiz sahada olacağız ve beraber başaracağız. Bakınız muhalefetin Türkiye diye bir derdi yok. Dogazlgaz çıkartıyoruz sevinmiyorlar. Hiçbir şeyin heyecanımızı kaybetmesine izin vermeyin. Biz Tayyip Erdoğan'ın aslanlariyiz. Biz MYK da Cumhurbaşkanımızı tebrik etti, o da teşkilatları ve büyük Türk milletini tebrik etti. Biz biliyoruz ki onun liderliği olmasa başaramazdık.

Anahtar Kelimeler: Trabzon, Ak, Parti, İl, Başkanlığı, İl, Danışma, Meclis, toplantısı, yapıldı, Toplantı, Hamamizade, İhsanbey, Kültür, Merkezinde, gerçekleştirildi
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Yazarlar
Anket
Namaz Vakitleri
İmsak
05:07
Güneş
06:50
Öğlen
12:16
İkindi
15:00
Akşam
17:20
Yatsı
18:51
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Finans
İMKB 100
77.989
USD ALIŞ
3.0820
USD SATIŞ
3.1020
EURO ALIŞ
3.3900
EURO SATIŞ
3.4150
POUND ALIŞ
3.7580
POUND SATIŞ
3.8210
ALTIN ALIŞ
125.2200
ALTIN SATIŞ
126.3200
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1918 Hakkari'nin kurtuluşu.
1932 Türk Tarihi Tetkik Cemiyeti'nin kuruluşu.
1955 Dr. Jonas Salk tarafından geliştirilen çocuk felci aşısının güvenli ve etkili olduğu açıklandı.
1961 Sovyetler Birliği, uzaya ilk insanı gönderdi. Vostok 1 ile uzaya giden Yuri Gagarin, uzayda 108 dakika kaldı.
1963 Martin Luther King, Alabama'da sivil haklar yürüyüşüne öncülük ettiği gerekçesiyle tutuklandı.
Lig Puan Durumu
 
TAKIM
O
G
B
M
P
Sayısal Loto
02.11.2019
Tarihli Çekiliş Sonucu
06 - 29 - 31 - 32 - 44 - 45
Şans Topu
30.10.2019
Tarihli Çekiliş Sonucu
01 - 10 - 30 - 32 - 34 - 03
On Numara
04.11.2019
Tarihli Çekiliş Sonucu
01 - 10 - 25 - 27 - 29 - 38 - 39 - 40 - 43 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 62 - 64 - 68 - 74 - 75 - 77 - 78
Süper Loto
31.10.2019
Tarihli Çekiliş Sonucu
06 - 22 - 24 - 28 - 34 - 46
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
Copyright 2010 ©Tüm İçerik Hakları sebathaber.com'a Aittir. Tel:0 462 333 0 444
Yazılım: Haber Sitesi Kur