Sebat Haber | 'Haber Sizsiniz'
Son Dakika
AK MESTEK'TEN MAKİNE TEKNOLOJİSİ ALANI 10. Erol Günaydın Tiyatro Günlerinde Geri Sayım Başladı MİLLETVEKİLİ MUHAMMET BALTA KUTLAMA MESAJI YAYINLADI Genç, Dolaylı'da kütüphane açtı YENİDEN REFAH PARTİSİ TRABZON İL DİVAN TOPLANTISI YAPTI. CHP Trabzon yeni il başkanı belli oldu! BAŞKAN ALTINTEPE ANKARA'DA KUZEY GÖZ’DEN ÇOK ÖNEMLİ UYARI TRABZON'UN GURURU MEHMET SIDDIK TEKDEMİR Genç: Of, önemli değerler yetiştirdi “KULLUK İÇİN YOK ENGEL, YETER Kİ SEN DE CAMİYE GEL” KAYMAKAM ACENTELERLE TOPLANTI YAPTI CEMAL YILDIZ YAZDI “Tıp ve Sağlık Bilimleri Çalıştayı” gerçekleştirildi ALTINTEPE VERDİĞİMİZ SÖZLERİ TUTUYORUZ BİLGİSAYARLI MUHASEBE VE FİNANSMAN ALANI BAŞKAN EKİM'DEN ESNAFIN ZİYARETİ BİRİNCİ DÜNYA SAVAŞI'NDA KARADENİZ ‘Akademik Türkçe’ dersleri başladı Genç: "Sıfır atık belgesi için müracaat eden ilk belediyeyiz"
AK MESTEK'TEN MAKİNE TEKNOLOJİSİ ALANI
AK MESTEK'TEN MAKİNE TEKNOLOJİSİ ALANI
 
BAŞKAN ALTINTEPE ANKARA'DA
BAŞKAN ALTINTEPE ANKARA'DA
 
KAYMAKAM ACENTELERLE TOPLANTI YAPTI
KAYMAKAM ACENTELERLE TOPLANTI YAPTI
ÖZGÜNEŞ'TEN İŞBİRLİĞİ,GÜÇ BİRLİĞİ
 

ÖZGÜNEŞ'TEN İŞBİRLİĞİ,GÜÇ BİRLİĞİ

Özgüneş Plaza’da hafta sonu Büyük Bahar İndirimleri adı altında satış etkinliği düzenlendiİ

20 Nisan 2019 Cumartesi 17:53
Yazdır

https://www.facebook.com/TCsebat.haber.9/videos/2385303571520429/?t=0

Ticari faaliyetlerini Trabzon’un Akçaabat İlçesi Akçakale Mahallesinde sürdüren Özgüneş Plaza, hafta sonu şirket merkezinde ‘Büyük Bahar İndirimleri’ satış etkinliğinde bölge iş ortaklarıyla buluştu.

Özle fiyatların uygulandığı satış organizasyonunda ayrıca hediye şöleni de düzenlendi. Satış organizasyonunun açılış törenine Özgüneş Yönetim Kurulu Başkanı Halis Güneş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Harun, Nihat, Erol ve Adem Güneş, Akçaabat eski belediye başkanı Şefik Türkmen, Akçaabat Belediye başkan vekili Serkan Özdemir, Akçaabat Esnaf Odaları Birliği Başkanı Yaşar Sivrikaya, Akçaabat Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail Bulut ile Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane, Bayburt, Giresun ve Ordu illerinden Özgüneş firmasının iş ortakları katıldı.

 


SÖZ VERDİK YERİNE GETİRDİK

Satış etkinliğinin açılış konuşmasını yapan Özgüneş Yönetim Kurulu Başkanı Halis Güneş, Trabzon’da 4 mevsim 4 satış etkinliği düzenlediklerini belirterek, “Ağustos 2017’de tamamlanan yeni plazamızın açılışında bölgemizde 4 mevsim 4 satış etkinliği düzenleyeceğimize söz vermiştik. Allah’a şükürler olsun ki bugüne kadar bu sözümüzü Rabbimin izni bölge esnafımız ve fabrikaların desteği ile yerine getirdik.

Görüntünün olası içeriği: Gs Göktürk Selim, Halis Güneş ve Samet Güneş, ayakta duran insanlar

Bundan sonra da yerine getirmeyi Allah nasip eylesin. Sizlerin desteği ile 2019 yılının ikinci satış organizasyonunu düzenledik. Bunlar dostlarla olur. Gelen, gelecek dostlardan Allah razı olsun. Gelemeyecek dostlarımızı da 8. Ayda ki etkinliğimize şimdiden davet ediyoruz. Şirketimize bugüne kadar destek veren dostlarımıza, fabrikalara, imalatçılara ve ithalatçılara şirketimiz ve bölge halkımız adına sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYMALIYIZ

Güneş, piyasada ufak tefek sıkıntıların olduğuna vurgu yaparak, “Piyasada ki sıkıntılar ve krizlerin istişare ile çözüldüğünü görmekteyiz. Bugün bölge halkımız için fabrikaların desteğini aldık. Esnaflarımıza en güzel şekilde, ticaretlerini daha karlı hale getirmeleri için olanak sağladık. Fabrikaların gücünün bölgeye gelmesi için elimizden gelen desteği 35 yıldan beri yapıyoruz. Şimdiden sonra da yapmaya devam edeceğiz. İş birliğinde güç birliği vardır. Yapılan işlerin gönüllerde kalması için her geçen gün taşın üstüne taş koymamız lazım. Okuduğumuz kitabı okuyalım. Ama mutlaka üstüne biz de ekleyelim. Ticarette ise yapılan ticareti götürelim, üstüne bir proje daha koymamız lazım. Üstüne bir yenilik koyarsak farkındalık oluyor. Ben bunun meyvesini, lezzetini, tadını, karlılığını, bizden alışveriş eden dostlarımızın da bundan istifade ettiğini gördüm. O yüzden gece gündüz çalışıp mücadele veriyoruz. Ekibimizle birlikte daha iyi hizmet vermeyi Allah nasip eylesin” diye konuştu.

İLKBAHARA ÖZEL İNDİRİMLER

‘Ben değil biz’ olmamız gerektiğinin altını çizen Güneş, sözlerini şöyle sürdürdü: “El ele vererek ülkemize sahip çıkmamız lazım. Bu ülke kimsenin değil, hepimizin. Herkesin işini güzel yapması lazım. Kimse kimsenin işine karışmasın mevsimindeyiz. İlkbaharda yaylalar dolup taşar. Biz de bölgemizde ilkbahara has özel indirim yaptık. Bu etkinliğimizde herkese hediye dağıttık. Projemiz inşallah bu şekilde devam edecek. İlkbahar, yaz, sonbahar, kış etkinliklerimiz devam edecek.

Ticarette sır vardır, konuşulmaz. Ülkemizde ise ticarette sır olmaması gerekir. Bilgi paylaşılınca zenginlik olur. Biz memnun olduğumuz her şeyi anlatıyoruz. Birbirimizi seviyoruz, saygımızı gösteriyoruz. Bu sevgimizin bu şekilde devam etmesinin faydası olacaktır. Birlikte güzel işler yapmayı, tarih yazmayı gönüllerde kalacak ticaret yapmayı Allah nasip eylesin. İnşallah 8. Ayda ki satış etkinliğimizde de bir arada olacağız.

”  AKÇAABAT’A KATKI SAĞLIYOR

Akçaabat Belediye Başkan Vekili Serkan Özdemir, “Bu tür organizasyonlar ticarete enerji katar. Özgüneş bölgemizde doğru hamleler yapıyor. Hacı abimiz işini severek yapıyor. Ticarette inişler çıkışlar vardır. Bu zor dönemde doğru hamleler ve doğru kararlarla doğru hedefle başarılı oluyor. Biz de belediye olarak hacı abimizin yanında olacağız” ifadelerine yer verdi.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Samet Güneş dahil, takım elbise ve iç mekan

Akçaabat Esnaf Odası Başkanı Yaşar Sivrikaya “Halis abiden Allah razı olsun. Allah onun gibilerin sayılarını artırsın. Akçaabat’ımıza çok güzel bir işletme açtı. Halis abinin sayesinde bölge esnafı malı yerinde alıyor. Kendisine teşekkür ediyoruz. Akçaabat’ımızın tanıtımına da katkı sağlıyor.

Turizme de güzel katkısı oluyor. Allah kendisini başımızdan eksik etmesin. Allah yardımcısı olsun” şeklinde konuştu.

HEP BİRLİKTE KALKINMALIYIZ

Akçaabat eski belediye başkanı Şefik Türkmen, Akçaabat’a hizmetin kendisi için onur olduğunu belirterek, şöyle devam etti: “Akçaabat’ta 25 sene belediye başkanlığı yapma şerefine nail oldum. Bu benim için onurdur. Halis bey de sağolsun organizasyona davet etti. Kendisi bölgemiz için çok önemli biridir. Bu tesis bölgemiz için çok önemli. Esnafımız çok dolaşmadan çok sıkıntı çekmeden aradığını burada kolaylıkla kaliteli ürünü uygun fiyatla alıyor. Bölgemize hitap eden bir işletme. Halis Bey gibi ticareti güzel yapan örnek bir insan ve onun ekibinin bölgemizde olması bizim için bir şanstır. Halis Bey Anadolu esnafının çok önemli bir temsilcisidir. Anadolu iş adamı işiyle gücüyle meşguldür. Sabah erken saatte kalkıp ibadetini yaparak işine gider. Çok da çalışır.

Günde belki de 18 saat çalışıyor. Aile olarak binişi yapıyorlar. Bu da bir örnektir. Özgüneş ailesi örnek bir aile olarak da bölgemize ışık tutuyor. Bölgemize önemli katkıları olacaktır. Hep birlikte kalkınacağız. Hep birlikte kalkınırsak ülkemiz kalkınır. Birisi uyanıklık yapıp kendisini kurtarmaya çalışırsa kendisini bile kurtaramaz. Bir yerde mutlaka tökezler.

” KIZILAY’A TAZE KAN

Güneş, Kızılay’a kan bağışı içinde araç getirdiklerini belirterek, “Geçen ay Kızılay’ı buraya davet ederek kan verdik. Bugün de buraya yine davet ettik, kan vereceğiz. Dün sağolsun Bakkalım A.Ş. Mehmet Tayfun Ataman ağabeyimiz Kızılay’a kan bağışında bulundu. Esnaflar olarak birbirimizle yarışıyoruz. Ama para kazanmada değil, hayırda kan vermede, hizmette, bölgeye fabrikaların gücünü çekmede yarışıyoruz” ifadelerine yer verdi. Allah devletimize güç kuvvet versin. Bir hastanın duasını almak çok onur vericidir. Kan arayan bunu çok iyi bilir. Yarın başımıza gelmeden bunun yatırımını yapalım. Kan verenlere dua gidecektir” dedi.


Anahtar Kelimeler: Özgüneş, Plaza’da, hafta, sonu, Büyük, Bahar, İndirimleri, adı, altında, satış, etkinliği, düzenlendiİ
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Yazarlar
Anket
TRABZONSPOR ÖZE DÖNMELİ Mİ?
DÖNMELİ
DÖNMEMELİ
KARARSIZIM
Namaz Vakitleri
İmsak
05:07
Güneş
06:50
Öğlen
12:16
İkindi
15:00
Akşam
17:20
Yatsı
18:51
http://www.burotarz.com
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Finans
İMKB 100
77.989
USD ALIŞ
3.0820
USD SATIŞ
3.1020
EURO ALIŞ
3.3900
EURO SATIŞ
3.4150
POUND ALIŞ
3.7580
POUND SATIŞ
3.8210
ALTIN ALIŞ
125.2200
ALTIN SATIŞ
126.3200
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1836 Samuel Colt, ürettiği silahın (Colt) patentini aldı.
1921 Gürcistan'ın başkenti Tiflis, Bolşevik Rusya tarafından işgal edildi.
1925 Hıyanet-i Vataniye Kanunu'nda değişiklik yapıldı; Din politikaya aletedilemeyecek ve bu suç vatan hıyaneti sayılacak.
1932 Adolf Hitler Alman vatandaşlığına kabul edildi, böylelikle 1932 yılında yapılacak Weimar Cumhuriyeti'nin başkanlık seçimlerine katılması mümkün oldu.
1933 Fransız Vagon-Li (Yataklı Vagonlar) şirketinin Belçikalı Müdürünün koyduğu Türkçe yasağına tepki gösterildi.
Lig Puan Durumu
 
TAKIM
O
G
B
M
P
Sayısal Loto
02.11.2019
Tarihli Çekiliş Sonucu
06 - 29 - 31 - 32 - 44 - 45
Şans Topu
30.10.2019
Tarihli Çekiliş Sonucu
01 - 10 - 30 - 32 - 34 - 03
On Numara
04.11.2019
Tarihli Çekiliş Sonucu
01 - 10 - 25 - 27 - 29 - 38 - 39 - 40 - 43 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 62 - 64 - 68 - 74 - 75 - 77 - 78
Süper Loto
31.10.2019
Tarihli Çekiliş Sonucu
06 - 22 - 24 - 28 - 34 - 46
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
Copyright 2010 ©Tüm İçerik Hakları sebathaber.com'a Aittir. Tel:0 462 333 0 444
Yazılım: Haber Sitesi Kur